Zaposlitev v Datalabu

V Datalabu razvijamo programsko opremo za vodenje podjetij. Osnovni proizvod, poslovni informacijski sistem PANTHEON, uporablja več tisoč podjetij iz devetih držav. Naš razvojni oddelek, ki je med največjimi v Sloveniji, skrbi za nenehni razvoj in izboljševanje programskih rešitev.

Ker smo ambiciozni in želimo razviti najboljši tovrstni proizvod na svetu, pričakujemo, da ste takšni tudi vi. Med nujne pogoje zaposlitve štejemo znanje angleškega jezika, zavezanost timskemu delu in visoko motivacijo do nadaljnjega nadgrajevanja znanj – verjamemo, da se uspešen človek uči celo življenje. Delali boste z visoko usposobljenimi strokovnjaki in z najboljšimi informacijskimi tehnologijami. Če želite, da vaš trud nekaj pomeni in da rezultate vašega dela uporabljajo deset tisoč ljudi, potem se nam pridružite!

Pošljite nam svoj življenjepis z navedbo delovnega mesta, na katerega se prijavljate!

Prosta delovna mesta

Desktop programer

Podjetje / organizacija: DATALAB Tehnologije d.d.
Kraj dela: Ljubljana
Začetek dela: takoj
Izobrazba: univerzitetni diplomirani  inženir računalništva in informatike
Pričakovane izkušnje: 2 leti
Mesečna plača: po dogovoru mesečno
Oblika zaposlitve: redno, nedoločen d. č.
Delovni čas: polni delovni čas
Poskusna doba: 6 mesecev
Karierni nivo: izkušeni strokovnjak

O podjetju

Datalab je slovensko podjetje za razvoj programske opreme. Ponuja celovite poslovno-informacijske rešitve za majhna in srednje velika podjetja (MSVP) pod preprostim, a zgovornim sloganom »SPREMENITE PODATKE V DOBIČEK«. Smo vodilni proizvajalec ERP v Sloveniji in JV Evropi. Naš program PANTHEON uporablja preko 47.900 uporabnikov v več kot 14.200 podjetjih iz 11 držav. Datalab-ova ekipa je ambiciozna, inovativna in zavezana k ciljem, saj si želimo razviti najboljši poslovno informacijski sistem na svetu. V svoje vrste vabimo izkušeno osebo »Samostojni desktop programer«.

Opis delovnega mesta

Obseg nalog:

  • Samostojno in skupinsko razvijati intuitivne in koristne aplikacije v programskem jeziku Delphi s poudarkom na kvaliteti
  • Implementacija vizije produkta v zasnovo programske rešitve
  • Pisati kakovostno, razumljivo programsko kodo, ki jo je lahko vzdrževati in slediti najboljšim praksam
  • Sodelovanje z ostalimi razvijalci, testerji in ostalimi odgovornimi osebami za zagotovitev kvalitetne implementacijske rešitve
  • Tehnična podpora obstoječih ključnih strank.

Pričakujemo

  • Zahtevana izobrazba: univerzitetni diplomirani inženir računalništva in informatike, ali druge tehnične smeri z dokazljivimi delovnimi izkušnjami
  • Izjemno dobro poznavanje razvoja v C#, C++ ali drugem visokonivojskem jeziku
  • Zelo dobro poznavanje baz podatkov (SQL Server ali Oracle)
  • Tekoče  govorno in pisno znanje angleškega jezika.

Dodatne prednosti

  • Izkušnje z drugimi tehnologijami: COM, PHP, Python, WFC, pridobljeni certifikati MS, Oracle
  • Dokazljive izkušnje na dolgoročnih projektih na področju razvoja
  • Dobro razumevanje varnostnih mehanizmov kot so TSL/SSL
  • Strast do programiranja in veselje do učenja, natančnost, odzivnost, samoiniciativnost, logično razmišljanje
  • Izkušnje z ERP in/ali FMIS tehnologijami
  • Veselje deliti svoje znanje z drugimi in biti mentor manj izkušenim v ekipi

Nudimo

  • Zaposlitev za nedoločen čas
  • Odlične pogoje dela (prilagodljiv delovni čas, možnost dela na daljavo, sodobna oprema ipd.)
  • Delo v mednarodnem okolju
  • Delo z najnovejšimi tehnologijami
  • Ambiciozno delovno okolje, polno izzivov

Če ste kandidat/kandidatka, ki želi poiskati novo priložnost v okolju kjer se pričakuje samostojen  in samoiniciativen doprinos posameznika in imate zahtevane kompetence, vas vabimo, da se predstavite z vlogo in življenjepisom pošljete na elektronski naslov zaposlitev@datalab.si. Če ne dosegate vseh naših pričakovanj, ste pa izjemno motivirani za ekspresen lastni razvoj na manjkajočem področju, ste prav tako vabljeni. Vloge naj bodo jedrnate s konkretnimi navedbami vaših osebnih znanj in izkušenj.

Študent!

Si ambiciozen, znanja željan študent, ki si želi že med študijem pridobiti kakovostne delovne izkušnje in pri tem tudi nekaj zaslužiti? Na Datalabu najde delo mnogo študentov računalništva, ekonomije, poslovodstva, organizacije ter tudi drugih smeri.

Delovni čas se lahko prilagaja študijskim obveznostim, običajno pa se najde tudi snov za raziskovalno, diplomsko ali celo magistrsko delo. Vsem najboljšim po zaključku študija ponudimo tudi redno zaposlitev.

Piši nam!