Svetovalec za podporo na področju Kadri in plače

23 Okt 2020

Datalab je slovensko podjetje za razvoj programske opreme. Ponuja celovite poslovno-informacijske rešitve za majhna in srednje velika podjetja (MSVP) pod preprostim, a zgovornim sloganom »SPREMENITE PODATKE V DOBIČEK«. Smo vodilni proizvajalec ERP v Sloveniji in JV Evropi. Naš program PANTHEON uporablja 62.300 uporabnikov v več kot 23.000 podjetjih iz 11 držav. Naša ekipa je ambiciozna, inovativna in zavezana k ciljem, saj si želimo razviti najboljši poslovno informacijski sistem na svetu.
V svoje vrste vabimo izkušeno osebo »Svetovalec za podporo na področju Kadri in plače«

Opis delovnega mesta

  • Podpora končnim strankam
  • Svetovanje/pomoč partnerjem pri podpori končnim strankam
  • Spremljanje zakonodaje in pravočasno podajanje podrobnih navodil za implementacijo zakonskih novosti/sprememb v programu
  • Spremljanje predlaganih izboljšavah Panteona
  • Spremljanje programskih specifikacij sprejetih sprememb s področja
  • Spremljanje s strani razvoja izvedenih izboljšav
  • Izdelava navodil za novosti/spremembe v programu skladno s Pravilnikom za pisanje navodil in izdelava video navodil za produkt
  • Testiranje produkta
  • Testiranje novosti/sprememb v programu skladno s Pravilnikom o testiranju opomb
  • Koordinacija dela s prodajo in naročniki
  • Implementacija ter pri končnih strankah
  • Predavanja na Datalab dogodkih

Pričakujemo

  • Zahtevana izobrazba: VI. stopnja izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne smeri
  • Poznavanje slovenske zakonodaje na področju kadrovske evidence in obračuna plač
  • Najmanj 3 leta pričakovanih delovnih izkušenj
  • Poznavanje ERP PANTHEON zaželjeno, ni pa pogoj
  • Tekoče znanje angleškega in Adriatik (HR, BiH, SR) jezika
  • Pozitiven odnos, kreativnost, sposobnost delovanja v timu, konstruktivnost, proaktivnost in nenehna radovednost ter želja po novem znanju
  • Odlične komunikacijske sposobnosti, samostojnost in samoiniciativnost
  • Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo

  • Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo
  • Dinamično delo in vsakodnevne izzive
  • Odlične pogoje dela (prilagodljiv delovni čas, možnost dela na daljavo, sodobna oprema ipd.)
  • Delo v mednarodnem okolju
  • Delo z najnovejšimi tehnologijami

Če ste kandidat/kandidatka, ki želi poiskati novo priložnost v okolju kjer se pričakuje samostojen in samoiniciativen doprinos posameznika in imate zahtevane kompetence, vas vabimo, da se predstavite z vlogo in življenjepisom, ki jo do 24.11.2020 pošljete na elektronski naslov zaposlitev@datalab.si. Vloge naj bodo jedrnate s konkretnimi navedbami vaših osebnih znanj in izkušenj.

Ne zamudite podjetniških novosti in nasvetov

V kolikor bi si želeli mesečno v svoj e-nabiralnik prejeti uporabne vsebine, pisane na kožo vaši dejavnosti in vašim interesom, to zabeležite v obrazcu.

X