POMOČNIK PRODUKTNEGA VODJE za področje KADRI IN PLAČE (M/ž)

22 Jul 2019

Podjetje / organizacija: DATALAB Tehnologije d.d.
Kraj dela: Ljubljana
Začetek dela: takoj
Izobrazba: VI, VII ekonomske ali družboslovne smeri
Pričakovane izkušnje: 5 let
Mesečna plača: po dogovoru mesečno
Oblika zaposlitve: redno, nedoločen d. č.
Delovni čas: polni delovni čas
Karierni nivo: izkušeni strokovnjak

O podjetju

Datalab je slovensko podjetje za razvoj programske opreme. Ponuja celovite poslovno-informacijske rešitve za majhna in srednje velika podjetja (MSVP) pod preprostim, a zgovornim sloganom »SPREMENITE PODATKE V DOBIČEK«. Smo vodilni proizvajalec ERP v Sloveniji in JV Evropi. Naš program PANTHEON uporablja 58.000 uporabnikov v več kot 21.500 podjetjih iz 11 držav. Datalab-ova ekipa je ambiciozna, inovativna in zavezana k ciljem, saj si želimo razviti najboljši poslovno informacijski sistem na svetu. V svoje vrste vabimo izkušeno osebo »Pomočnik produktnega vodje za področje kadri in plače«.

Opis delovnega mesta

Obseg nalog:

  • Pomoč pri managmentu razvoja modula, ki ga pokriva (specificiranje dela; pomoč, vodenje in nadzor programerjev; integracija sprememb; iskanje izboljšav; predlogi sprememb; kreiranje ter usklajevanje plana dela s svojimi nadrejenimi in podrejenimi) z uporabo znanj in spretnosti ter skrbi za njegovo primernost in koristnost za potrebe uporabnikov;
  • Testiranje produkta;
  • Testiranje novosti/sprememb v programu skladno s Pravilnikom o testiranju opomb*;
  • Spremljanje zakonodaje in pravočasno podajanje podrobnih navodil za implementacijo zakonskih novosti/sprememb v programu;
  • Izdelava navodil za novosti/spremembe v programu skladno s Pravilnikom za pisanje navodil**;
  • Izdelava video navodil za produkt;
  • Izvajanje »prerelease« produkta (posname video in avdio posnetek izboljšav, sprememb in napak produkta)

Pričakujemo

  • Zahtevana izobrazba: diplomirani ekonomist
  • Poznavanje slovenske zakonodaje na področju kadrovske evidence in obračuna plač
  • Poznavanje ERP PANTHEON zaželjeno, ni pa pogoj
  • Tekoče  govorno in pisno znanje angleškega jezika, zaželjeno znanje srbskega/hrvaškega jezika

Nudimo

  • Zaposlitev za nedoločen čas
  • Odlične pogoje dela (prilagodljiv delovni čas, možnost dela na daljavo, sodobna oprema ipd.)
  • Delo v mednarodnem okolju
  • Delo z najnovejšimi tehnologijami
  • Ambiciozno delovno okolje, polno izzivov

Če ste kandidat/kandidatka, ki želi poiskati novo priložnost v okolju kjer se pričakuje samostojen  in samoiniciativen doprinos posameznika in imate zahtevane kompetence, vas vabimo, da se predstavite z vlogo in življenjepisom, ki jo do 8.9.2019 pošljete na elektronski naslov zaposlitev@datalab.si. Vloge naj bodo jedrnate s konkretnimi navedbami vaših osebnih znanj in izkušenj.

Ne zamudite podjetniških novosti in nasvetov

V kolikor bi si želeli mesečno v svoj e-nabiralnik prejeti uporabne vsebine, pisane na kožo vaši dejavnosti in vašim interesom, to zabeležite v obrazcu.

X