DevOps sistemski inženir (vodja tima)

24 Nov 2021

O podjetju

Datalab je slovensko podjetje za razvoj programske opreme. Ponuja celovite poslovno-informacijske rešitve za majhna in srednje velika podjetja pod preprostim, a zgovornim sloganom »SPREMENITE PODATKE V DOBIČEK«. Smo vodilni proizvajalec ERP v Sloveniji in JV Evropi. Naš program PANTHEON uporablja več kot 71.000 uporabnikov v več kot 28.000 podjetjih iz 12 držav.  Naša ekipa je ambiciozna, inovativna in zavezana k ciljem, saj si želimo razviti najboljši poslovno informacijski sistem na svetu.

Širimo ekipo in v svoje vrste vabimo izkušeno osebo »DevOps sistemski inženir (vodja tima) M/Ž«.

Opis dela:

  • Skupinsko, v timu razvijati uporabniku prijazne aplikacije v programskem jeziku Delphi, s poudarkom na kvaliteti;
  • Pisanje kakovostne, razumljivo programsko kodo, ki jo je lahko vzdrževati in slediti najboljšim praksam;
  • Sodelovanje z ostalimi razvijalci, testerji in ostalimi odgovornimi osebami za zagotovitev kvalitetne implementacijske rešitve.

Pričakujemo

  • Najmanj 3 leta izkušenj na podobnih delovnih mestih
  • Dobro poznavanje programskih jezikov C#, Delphi (zaželjeno)
  • Dobro poznavanje skriptnih jezikov: Batch Script, DelphiScript, PowerShell script
  • Dobro poznavanje tehnologij Visual Studio, .NET okolja
  • Dobro poznavanje virtualnih okolij (oblikovanje, vzdrževanje)
  • Dobro poznavanje baz podatkov (predvsem Microsoft SQL Server, MSSQL Reporting Services)
  • Zaželjeno je poznavanje orodij za avtotestiranje SmartBear TestComplete
  • Govorno in pisno znanje angleškega jezika

Prednost bodo imeli kandidati z:

  • izkušnjami s SmartBear TestComplete
  • izkušnjami z drugimi tehnologijami: PHP, Java Script, Python, WFC
  • izkušnjami z različnimi install orodji
  • dokazljivimi izkušnjami na projektih na področju razvoja (pridobljeni certifikati);
  • izkušnjami z ERP sistemi
  • strastjo do programiranja in veseljem do učenja, natančnost, odzivnost, samoiniciativnost, logično razmišljanje;
  • Veselje deliti svoje znanje z drugimi in biti mentor manj izkušenim v ekipi.

Osebne lastnosti:

  • strast do programiranja in veselje do učenja, natančnost, odzivnost, samoiniciativnost, logično razmišljanje;
  • timsko delo
  • radovednost in prilagodljivost

Nudimo

  • Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo
  • Ambiciozno delovno okolje, polno izzivov
  • delo v prijetnem in urejenem kolektivu
  • delo na domačih in tujih projektih,
  • odlične delovne pogoje (prilagodljiv delovni čas, delo od doma, sodobna oprema,…)
  • nagrajevanje skladno z doseženimi rezultati,
  • možnost za osebnostno rast,
  • možnost za izpopolnjevanje
  • možnost vključitve v dodatno pokojninsko zavarovanje,
  • izobraževalni, zabavni in športni dogodki

Če ste se prepoznali kot kandidat/kandidatka z želenimi kompetencami in želite poiskati novo priložnost v dinamičnem okolju, vas vabimo, da se predstavite z vlogo in življenjepisom, ki jo do 15.12.2021 pošljete na elektronski naslov zaposlitev@datalab.si.

Tudi, če ne dosegate vseh naših pričakovanj, ste pa izjemno motivirani za lasten razvoj na omenjenem področju, ste prav tako vabljeni. Vloge naj bodo jedrnate s konkretnimi navedbami vaših osebnih znanj in izkušenj.

Ne zamudite podjetniških novosti in nasvetov

V kolikor bi si želeli mesečno v svoj e-nabiralnik prejeti uporabne vsebine, pisane na kožo vaši dejavnosti in vašim interesom, to zabeležite v obrazcu.

X