Zaposlitev – SQL programer

26 Jun 2019

Podjetje / organizacija: Datalab Tehnologije d.d.
Kraj dela: Ljubljana
Področje dela: Računalništvo
Izobrazba: VI, VII.
Pričakovane izkušnje: 3 leta
Mesečna plača: po dogovoru mesečno
Oblika zaposlitve: redno, nedoločen d. č.
Delovni čas: polni delovni čas
Poskusna doba: 6 mesecev
Karierni nivo: SQL programer

O podjetju

Datalab je slovensko podjetje za razvoj programske opreme. Ponuja celovite poslovno-informacijske rešitve za majhna in srednje velika podjetja (MSVP) pod preprostim, a zgovornim sloganom »SPREMENITE PODATKE V DOBIČEK«. Smo vodilni proizvajalec ERP rešitev v Sloveniji in JV Evropi. Naš program PANTHEON uporablja preko 58.000 uporabnikov v več kot 21.000 podjetjih. Datalab-ova ekipa je ambiciozna, inovativna in zavezana k ciljem, saj si želimo razviti najboljši poslovno informacijski sistem na svetu. V svoje vrste vabimo izkušeno osebo »SQL programer«.

Opis delovnega mesta

SQL programer

Delo obsega:

  • Samostojna priprava SQL poizvedb ter razvoj stored procedur, funkcij in ostalih objektov na bazi in v povezavi z razvijalci po posameznih modulih
  • optimizacija SQL poizvedb, procedur in funkcij,
  • sodelovanje pri reševanju servisnih zahtevkov partnerjev in strank.

Pričakujemo

  • izkušnje pri načrtovanju relacijskih podatkovnih modelov,
  • poglobljeno poznavanje razvoja baznih objektov (stored procedures, triggers, …),
  • poznavanje MS SQL podatkovnega strežnika (predvsem verzije 2016),
  • izkušnje s performančno optimizacijo poizvedb z uporabo nativnih SQL orodij za namene optimizacije
  • Spremljanje novosti na področju SQL strežnikov in jezika

Dodatne prednosti

  • poznavanjem varnostnih vidikov v povezavi s podatkovnimi bazami,
  • izkušnjami z administracijo podatkovnih strežnikov,
  • poznavanjem ISA-S88, ISA-95 standarda,
  • pridobljenim MS certifikatom s področja MS SQL razvoja.
  • Poznavanje poslovnega programa PANTHEONPoznavanje Delphija
  • Poznavanje poslovnih procesov podjetij

Nudimo

  • Zaposlitev za nedoločen čas;
  • Odlične pogoje dela (prilagodljiv delovni čas, možnost dela na daljavo, sodobna oprema ipd.);
  • Delo v mednarodnem okolju;
  • Ambiciozno delovno okolje, polno izzivov;
  • Možnost dodatnega izobraževanja.

Če ste kandidat/kandidatka, ki želi poiskati novo priložnost v okolju kjer se pričakuje samoiniciativen doprinos posameznika in imate želene kompetence, vas vabimo, da se predstavite z vlogo in življenjepisom, ki jo do 15.9. 2019 pošljete na elektronski naslov zaposlitev@datalab.si. Tudi, če ne dosegate vseh naših pričakovanj, ste pa izjemno motivirani za lasten razvoj na omenjenem področju, ste prav tako vabljeni. Vloge naj bodo jedrnate s konkretnimi navedbami vaših osebnih znanj in izkušenj.

0 replies