Android programer (m/ž)

Podjetje / organizacija: Datalab Tehnologije d.d.
Kraj dela: Ljubljana ali na daljavo
Področje dela: Računalništvo
Izobrazba: V, VI, VII.
Pričakovane izkušnje: 5 let
Mesečna plača: po dogovoru mesečno
Oblika zaposlitve: redno, nedoločen d. č.
Delovni čas: polni delovni čas
Poskusna doba: 6 mesecev
Karierni nivo: senior programer

O podjetju

Datalab je slovensko podjetje za razvoj programske opreme. Ponuja celovite poslovno-informacijske rešitve za majhna in srednje velika podjetja pod preprostim, a zgovornim sloganom »SPREMENITE PODATKE V DOBIČEK«. Smo vodilni proizvajalec ERP v Sloveniji in JV Evropi. Naš program PANTHEON uporablja preko 54.000 uporabnikov v več kot 19.000 podjetjih. Datalab-ova ekipa je ambiciozna, inovativna in zavezana k ciljem, saj si želimo razviti najboljši poslovno informacijski sistem na svetu. V svoje vrste vabimo »Android Programer«.

Zaposlitev

Razpisujemo več delovnih mest za razvijalce programske opreme. Ponujamo možnost zaposlitve za nedoločen čas na lokaciji Datalab d.d. v Ljubljani ali tudi možnost dela na daljavo.

Opis delovnega mesta

Programer poslovno informacijskega sistema PANTHEON™

Delo obsega:

  • Skupinsko, v timu razvijati uporabniku prijazne mobilne aplikacije, s poudarkom na kvaliteti
  • Pisanje kakovostne, razumljive programske kode, ki jo je lahko vzdrževati in slediti najboljšim praksam
  • Sodelovanje z ostalimi razvijalci, testerji in ostalimi odgovornimi osebami za zagotovitev kvalitetne implementacijske rešitve

Pričakujemo

  • Odlično poznavanje razvoja Android aplikacij v Android Studiu
  • Razvoj Android aplikacij v Java in Kotlin programskem jeziku
  • Objektno programiranje
  • Dobro poznavanje pridobivanja podatkov z spletnih servisov (REST)
  • Dobro poznavanje dela z bazami podatkov (prednostno MS SQL Server)
  • Pisno znanje angleškega jezika

Dodatne prednosti

  • Objava lastne aplikacije na tržnici Google Play
  • Poznavanje knjižnice Retrofit
  • Uporaba novih Google knjižnic za arhitekturo v mobilni aplikaciji (View Model)
  • Poznavanje Visual Studia in programskega jezika C# ali .NET okolja (WebApi 2)
  • Dokazljive izkušnje na projektih na področju razvoja (pridobljeni certifikati)
  • Strast do programiranja in veselje do učenja, natančnost, odzivnost, samoiniciativnost, logično razmišljanje
  • Izkušnje z ERP in/ali FMIS sistemi
  • Veselje deliti svoje znanje z drugimi in biti mentor manj izkušenim v ekipi

Nudimo

  • Zaposlitev za nedoločen čas
  • Odlične pogoje dela (prilagodljiv delovni čas, možnost dela na daljavo, sodobna oprema ipd.)
  • Delo v mednarodnem okolju
  • Ambiciozno delovno okolje, polno izzivov
  • Možnost dodatnega izobraževanja

Če ste kandidat/kandidatka, ki želi poiskati novo priložnost v okolju kjer se pričakuje samoiniciativen doprinos posameznika in imate želene kompetence, vas vabimo, da se predstavite z vlogo in življenjepisom, ki jo do 23.09.2018 pošljete na elektronski naslov zaposlitev@datalab.si. Tudi, če ne dosegate vseh naših pričakovanj, ste pa izjemno motivirani za lasten razvoj na omenjenem področju, ste prav tako vabljeni. Vloge naj bodo jedrnate s konkretnimi navedbami vaših osebnih znanj in izkušenj.

X